2.El Oto Kredisi Veren Bankalar 2017

Oto veya otomobil kredisi veren bankalar bunlara ek olarak 2.el taşıtlara da verdiklerini belirtelim. 2.El Oto Kredisi Veren Bankalar 2017 ile artık sizler de otomobil kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Aslında yapmanız gereken şey aklınızda araba fiyatını belirleyerek bankanız ile ve kadar kredi alabileceğinizi öğrenerek başlayabilirsiniz.

Bilhassa evli çiftler için bir gereklilik hâline gelmiş olan otomobilleri satın almak için ciddî kısıntılar yapmamız gerekmektedir. Ancak yine de sıfır kilometrede bir araç satın almak, özellikle evli bireyler için oldukça zor olmaktadır. Bundan dolayı ikinci el taşıt piyasası gelişmiş ve muhtelif yollar aracılığıyla ulaştığınız satılık ikinci el araçları alabilmektesiniz.

Ancak nakit birikmişi olmayan için, bu durum hâlâ bir sorun teşkil etmektedir. Bu tür için de devreye bankalar girmektedir. Böylece bankalar aracılığıyla, uygun ödeme koşulları sayesinde ikinci el otomobil satın alabilmektesiniz. Biz, bu yazımız dâhilinde sizlere en uygun ikinci el araba kredilerini listeleyeceğiz.

2.El Taşıt Kredisi Verenler 2017

ING Bank, 2. El Taşıt Kredisi adıyla müşterileri için hazırlamış olduğu fırsatta, %0,99’luk bir faiz oranını öngörmektedir. Buna nispeten de en az 3 ay en fazla da 48 aylık bir vâde seçeneği sunmaktadır. Türkiye

İş Bankası ve Halkbank da, %1,02 oranıyla ikinci el taşıt kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu üç bankadan sonra ise, en uygun faiz oranını %1,03 ile Vakıfbank sunmaktadır. Bu bankayı da takiben

Ziraat Bankası, %1,04 oranını, Akbank ise %1,05’lik faiz oranını müşterileri için sunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ise ikinci el otomobil kredilerinde, %1,06 faiz oranıyla 1 ile 48 ay arasında değişen vâde seçeneğini sunarak, müşterilerinin otomobil sahibi olmasına yardım etmektedir.