2017 Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ceptetep kredi kartı başvurusu, Türkiye Ekonomi Bankası aracılığı ile müşterilerine sunulan oldukça kaliteli ve karlı bir kredi kartı türüdür. 2017 yılı baz alındığında avantajlı kampanyaları ve faiz oranları ile de müşterilerin en çok tercih ettiği kredi kartı olacağa benziyor. Kendimden örnek vermek gerekirse, 2 yıldır kullanmakta olduğum teb kredi kartım sayesinde diğer bankalara oranla daha fazla kara geçtim denilebilir.

Ceptetep Kredi Kartı 2017

TEB tarafından mobil uygulama nezdinde sunulan cebimde bankacılık ile kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Burada yapılan eft ve havale işlemlerinden hatta hesap kesim ücretinden de muaf oluyorsunuz. Ayrıca teb.com.tr internet sitesi üzerinden de kredi kartınız ile giriş yapabilir ve birçok avantajlı işlemleri de yapabilirsiniz.

2017 cepteteb kredi kartı başvurusu, yapmak isteyenler bir çok farklı yöntem ile karta sahip olabilir. Avantajlı kredi kartına sahip olmak isteyenler, bu kart sayesinde online alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilir ve bunun yanında bir çok bankacılık işlemlerini de gerçekleştirebilir. Özellikle son aylarda çıkan fatura ödeme tahsilatlarını da yine kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Ceptetep kredi kartına başvuru yapan ilk 50 bin kişiden kart aidat ücreti almayacak. Bununla beraber ilk 50 bin kişi arasına girmeseniz dahi teb müşteri hizmetlerini arayarak (0850 222 09 29) konuyu bildirmeleri karşılığında aidat ücretleri de silinebilir yani geri iade edilebilir. Çıkardığı mobil uygulama (ceptetep) sayesinde yüz binlerce müşterisine ulaşan ceptetep, mobil üzerinden bankacılık işlemlerini de kesintisiz olarak yapacağınızı belirtmiştir. Ben dahi banka şubesine gitmeden rahatlıkla eft veya havale işlemlerini mobil uygulamaya girerek anında gönderebiliyorum ve hiçbir ücret ödemeden !

Ceptetep Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru yöntemlerine baktığımızda ilki iletişim kanalı ile ulaşmak yani 0850 222 09 29 numarasını arayarak, ceptetep kredi kartına başvurabilirsiniz. Bunun yanında türkiye ekonomi bankası yani kısa adı olan TEB şubelerine giderek kredi kartı formunu doldurmanız ile beraber yine başvuru yapabilirsiniz. Son olarak ise internet üzerinden başvurular da kabul ediliyor.

Kredi kartınızın başvurusu kabul edildiğinde ortalama 5 gün içinde kurye ile adresinize kredi kartınız gönderilir ve teslim edilir. İmza attıktan sonra sizlere bir de ceptetep hediye gönderebiliyor. Kumbara ve hediyelik eşya gibi bir ürün geldiğini görmüştük.

Ceptetep Kredi Kartı Masrafları 2017

Kredi kartına başvuranlardan ilk 50 bin kişiden ilk yıl aidat alınmıyor. Bununla beraber aidatları ödememek için yukarıdaki bilgi kaynağını okuyabilirsiniz.

CEPTETEB Kart Alışveriş Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Alışveriş Gecikme Faiz Oranı %2,34
CEPTETEB Kart Limit Aşım Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Nakit Avans Faiz Oranı %1,84
CEPTETEB Kart Nakit Avans Gecikme Faiz Oranı %2,34
CEPTETEB Kart Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı %1,84