2017 Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Geliri olmayanlara bankalar tarafından sunulan hizmetin adı gelir belgesiz kredi başvurudur. 2017 gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların hangileri olduklarına buradan bakarak öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bankaların hemen hepsi, kredi sonucunu şahıslara vermeden önce kişinin tüm maddi durumu ve ödeme imkanlarını hem kişiden hem de kredi kayıt bürosundan hatta bankalar birliğinden sorgulama yapmaktadır. Hali ile kişinin hiç bir geliri yok ve kredi notu düşük ise kredi onayı vermemektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Nedir?

Bankalar bazı durumlarda geliri olduğu halde gelirini ispatlamayan müşterilerinden duruma göre kişinin maddi varlığı göz önünde alınarak, kredi imkanı verebilmesi denilmektedir. Bankaların çoğu kendi politikalarına bazen ters düştüğü görülebilir. Ben kredi vermem deyip de, şube içinde bir çok kişiye kredi verildiğini de belirtelim.

Gelir belgesi olmadan, her hangi bir kağıda senet imzalamadan veya kefil istemeden de bankalardan rahatlıkla kredi başvurusu yapılabiliyor. Örnek vermek gerekiyorsa tarlada çalışan bireylere özellikle çiftçilere çoğu bankalar kesintisiz kredi verebiliyor ancak faiz oranları diğer müşterilere göre oldukça yüksek olduğunu belirtelim. Hayvancılık ile uğraşanlar veya aslında geliri olup da ispatını yapamayanların sayısı fazla olduğundan ve bankalar da bu durumu bildikleri için lehine çevirmektedirler. Yani faiz oranları ile oynama yaparak, bireylere gelir belgesiz kredi adı altında ihtiyaç kredisi verebilir.

2017 Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri?

Bu bankalara baktığımızda İş Bankası, Ziraat Bankası, HSBC, Şekerbank, Vakıfbank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Hatta özel bankaların da artık devreye girdiğiniz özellikle denizbank çiftçiye kredi, yapıkredi özel ihtiyaç kredisi, akbank direkt kredi 2017 konularına bakabilirsiniz. Bunları incelediğimizde 2017 yılı için yapılan kampanyalı krediler arasında ;

Akbank 15.000 TL’ye Kadar Belgesiz Hızlı Kredi

Denizbank’tan 80.000 TL’ye kadar Gelir Belgesiz Kredi

TEB’den Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank Bordrosuz Senetsiz Kredi

şeklinde sıralanıyor…

Hemen sevinmeniz iyi ederseniz zira konumuzun başında da dediğimiz gibi bankacı meslektaşlarımız ile yapılan diyaloglarda, gelir belgesiz kredilerde ipoteğin olacağı bildirildi. Yani üzerinize kayıtlı ne var ise bankalar bunu ipotek alarak sizlere kredi sunar. Gelir belgesi olmadan da kredi çekeceğiniz için bankanın mevcut şartlarından en önemlisi kendini maddi açıdan zarara sokmamak adına bu gibi yaptırımları yaptığını belirtelim.

2017 ihtiyaç kredisi veren bankalar

  • İş bankası 2017 Gelir belgesiz kredi başvurusu: 15000 TL ye kadar anında kredi ile iş bankası müşterileri tek tık ile kredilerini kefilsiz ve evraksız olarak kullanabilir.
  • Akbank 2017 sigortasız kredi başvurusu : Sigorta şartı aranmadan, kefilsiz ve sadece ipotek karşılığında tam 15 bin TL kredi imkanı sizler ile. Kredi başvurularında sms, atm ve internet üzerinden başvurular kabul ediliyor.
  • İngbank mini kredi 2017 başvurusu : Toplamda 4000 TL tutarındaki krediniz anlık olarak veriliyor. Yeter ki başvurun gerisi zaten geliyor.
  • Denizbank 2017 acil kredi başvurusu : Başvurularınız mobil, internet bankacılığı ve şubelerden yapabilirsiniz. Belge şartı aranmaksızın toplamda 50000 TL tutarına kadar kredi veriliyor.
  • Yapıkredi bankası 2017 belgesiz kredi başvurusu : Sadece üzerinize kayıtlı mal varlığına dayanılarak sizlere 15000 TL tutarında 48 aya kadar vade seçenekli ihtiyaç kredisi verilebilir. Başvuruları hem internet hem de online bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

Kredilerden tüm bankalar kredi tutarının binde 5i kadar kredi tahsis ücreti alacaktır.