2022 Özürlü Maaşına Kredi Veren Bankalar Hangileri

2022 özürlü (engelli) maaşına kredi veren bankaların hangileri olduklarına buradan bakarak öğrenmek mümkün. Düşük faiz oranları ve vade seçenekleri ile, engelli olan bireylere onların ihtiyaçlarını ve sorunlarını giderebilecek tutarlarda ihtiyaç yani tüketici kredileri verilmektedir.

İhtiyaçlar her gün giderek artabilir ve eldeki nakit kısım bazı durumlarda yetmeyebiliyor. İhtiyaç kredileri insanların zor anlarında kimselerden alamadığı veya isteyip de göremediği paraları karşılayan ve tüketicilere belirli faiz oranla ve de vade seçenekleri dahilinde sunulan bankacılık ürünlerinden bir tanesidir.

İhtiyaç kredisi başvuruları bildiğiniz gibi her yıl katlanarak artmaktadır. Bankaların sayısındaki artıştan olumlu yönde etkilenen tüketiciler, artan rekabete bağlı olarak faiz oranlarındaki düşüşü de görebilecektir. Çok değil bundan sadece 1 ay öncesine kadar çoğu bankalardaki ihtiyaç kredisi faiz oranları %1’in altına düşmüştür. Bu sayede bir çok birey lazım olan parayı banka kredilerinde aramaktadır. Bunlardan bir kısımda engelli olan arkadaşlarımızdır.

Bankalar politikaları gereği kredi başvurularında kendilerini güvence altına alıyor. Bu güvencelerden biri de kredi başvurusunu yapacak olan bireyin ya maaşlı olmasını ya da sigortalı olmasını talep ediyor. 2022 maaşı alan özürlü bireylere kredi veren bankaların da olduğunu belirtelim.

2022 Özürlü Maaşına Kredi Veren Bankalar genelde ihtiyaç adı altında kredi sunar. Ev ve taşıt kredilerinde maaşların daha yüksek olmasını talep eder. Buna ek olarak kefil veya ipotek karşılığı kredi de sunabilir.

2022 Özürlü Maaşına Kredi Veren Bankalar

2022 ye kredi veren bankalar arasında oldukça fazla bankalarımız vardır. Bunlara baktığımızda Akbank, Garanti, bank pozitif sıra ile gelirken bugünlerde ise Denizbank, Enpara, İşbank, Qnb finansbank ve Senin Bankan gelmektedir. Bu bankalar arasında kredi başvurusu yaparken, kredi faiz oranlarına çok dikkat etmeniz önerilir. Vade seçenekleri arasında 48 aya kadar vadelerin olduğunu da belirtelim.

Akbank engelliye kredi ; Akbank tarafından ihtiyaç, taşıt ve ev kredisi başvurularında engelli olan bireylere (2022 maaş alanlar) uygun faizli kredi imkanı.

Garanti engelliye kredi ; Garanti mortgage ile engelli olan bireylere maaş beyanı sayesinde uygun faizli ev kredisi sunmaktadır.

Bank Pozitif engellilere kredi ; Kredi başvurularında maaşlı olmanız esas olup, yapılan başvuru esnasında değerlendirme sonrasında krediniz onaylandığında anında krediniz hesabınıza yansımaktadır.