Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri 2017

Kredi kartı başvurusu yapan bireylerin büyük çoğunluğu, aidatsız kredi kartı veren bankalar ile çalışmak istemektedir. Hem masrafı yoktur hem de müşteriler için çok önemlidir. 2017 yılında aidatsız ve masrafsız kredi kartına sahip olmayı düşünen bireyler, bu yazımızı dikkatlice okuyabilir.

Günümüz şartlarında özellikle e-ticaret sektörünün günden güne gelişmesi ile birlikte bu alana yapılan yatırımlarda da büyük bir gelişme yaşanmıştır. Gelişen bu sektöre ayak uydurmak isteyen bankalarda başta kredi kartı olmak üzere birçok ürünü piyasaya sürmüştür. Yeni nesil bankacılıkta çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de sanal kartlardır. Kredi kartı özelliklerini taşıyan sadece hesap limitlerinden faydalanan bu kartlarla da güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bankaların ürün çeşitlerinin arttığı günümüzde rekabet ortamında özellikle kullanıcılar artık daha çok masrafsız kartlara yöneliyor. Bazı kartlar var ki yıllık aidat bedelleri oldukça yüksek. Ücretsiz kartlar varken böyle yüksek aidat bedelli kartları kullanmak ne kadar mantıklı ona siz karar verin. Şimdi hep birlikte yıllık aidat bedeli olmayan kartlar neler göz atalım.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri 2017

Aidat bedeli olmayan ve diğer özellikleri kredi kartlarından farklı olmayan kredi kartlarına hep birlikte göz atalım.

İş Bankası / Maximum Aidatsız Kart: İş Bankası da aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Fakat alacağınız bu kart da bonus, para puan gibi özellikler bulunmuyor.
ING Bank / Pegasus Plus Kart: ING Bank’ta müşterilerine çeşitli konularda güzel imkânlar sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda gerek reklam çalışmaları gerekse yaptığı kampanyalar ile birçok kişinin beğenisini kazandı.
Garanti Bankası / Bonus Flexi: Garanti bankası özellikle masraflar konusunda birçok kişinin şikayet ettiği bankalardan bir tanesi de olsa müşterilerine aidatı olmayan kredi kartı seçeneği de sunuyor.
Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart:Yapı kredi bankasına ait Wold Eko kart ile de aidat ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.

Diğer aidatı olmayan kredi kartları da şu şekildedir; HSBC Bank / HSBC Concept, Odeabank / Bank’OCard., Finansbank Fixcard