Akbank Ev Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Akbank, ev kredisi çekmek isteyen bireylere uygun faiz oranları ile ev sahibi olma şansı vermektedir. Faiz oranlarının haziran 2016 ayına özel olduğunu da belirtelim. Ev almak için ne kadar geç kalırsanız, ev fiyatları o kadar artacağını bildirmek isteriz. Zira her yıl ülkemizde emlak sektörü %10-%15 arasında değer kazanmaktadır. Çok değil bundan sadece 4 ay önce 70.000 TL olan bir dairenin fiyatı 4 ay sonrasında bugün 110.000 TL ye çıkıyorsa, bu sektörden para kazanmak da oldukça kolay olacaktır.

Akbank Ev Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Ev kredisi faiz oranlarını araştırırken, bankalara göre bu oranların değiştiğini belirtelim. Bazı bankalar faiz oranlarını aşağı çekerken, bazıları da alacakları kredi tahsis ücreti ve komisyonları en aza indirmektedir. Bazı bankalar ise ekspertiz ücreti almayarak, aradaki farkı kapatmakta.

Ev kredisi almak niyetinde iseniz kesinlikle tüm bankaların faiz oranlarını araştırmalısınız. Bankalardaki faiz oranları her ay değiştiğini hatırlatalım. Özellikle yaz aylarında inşaat sektörü geliştiği için bu aylarda faiz oranları düşmektedir. Bunun bilincinde olmakla beraber her bankanın faiz oranlarında değişiklik olmakta ve alınan masraflarda değişken olacaktır.

Ev kredisi başvurularında ticari olarak çekecekseniz sizlerden vergi levhası, imza sürgüsü ve kimlik kartınız istenir. Bireysel olarak kredi başvurularınızda ise kimlik kartınız ve gelir beyannameniz şart. Gelirinizin olmasına bakılarak, ev kredisi başvurunuz değerlendirilmektedir.

akbank ev kredisi faiz oranları 2016

akbank ev kredisi faiz oranları 2016

Akbank ev kredisi faiz oranı haziran 2016

Faiz oranı :1.13

Kredi tahsis ücreti: Ana kredi tutarının binde 5 i kadardır.

Ekspertiz ücreti : 500 / 800 TL arasındadır.

DASK, hayat sigortası paket halinde satılmaktadır banka tarafından ortalama ücret 300 / 500 TL arasındadır.