Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Ekonomik sorunlar insanları bazı durumlarda banka kredilerine yönlendirmektedir. Her bankadan kredi çekilmediği gibi bankaların faiz oranları iyi bir etkendir.

Banka kredisi faiz oranları haziran 2016 ayı içinde biraz geri teptiği görülmüştür. Bankalardan bir tanesi olan Akbank, müşterisi olsun olmasın ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için faiz oranlarını geri tepmiştir.

Bildiğiniz gibi ihtiyaç kredisi başvurularında faiz oranı ne kadar az olursa o kadar çok müşteri talep edecektir bu krediyi. ihtiyaç kredileri ile ev kredisi faiz oranlarını kıyaslamanız gerekiyor. Zira ev kredisi ev için, ihtiyaç kredisi ise 36 aya vade seçenekli düşük krediler için alınmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurularında akbank şahıslar için TC kimlik ve bir adet vadesiz hesabınızın olmasını talep etmektedir. Ön onayı alan şahıslar, kredi çekimi için banka şubelerinden birine gitmeleri gerekmektedir. Her kredi başvurusunda olduğu gibi akbank ihtiyaç kredisi başvurularında da gelir beyannamesi yani gelirinizin ne kadar olduğunu gösteren belge şarttır. Belgesiz kredi veren bankalar olsa da akbank bu konuda ne yazık ki tolerans tanımamaktadır. Kefilsiz kredi başvurusu kabul eden akbank, geliri olmayan bireylerin kredi başvurusunu onaylamamaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurularında faiz oranlarının önemini vurgulamıştık. Bu yüzden her kredi ve bankada olduğu gibi akbank ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip etmeniz gerekiyor.

akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2016

akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2016

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Faiz oranı : 1.25

Kredi tahsis ücreti : Kredi tutarının binde 5’i kadar alınmaktadır.