Deniz Bankası Kredi Borcumu Yapılandırmak 2017

Borç yapılandırma amaçlarından biri var olan borcu yapılandırmaya sokarak, borcu hafifletmektir. Deniz bankası kredi yapılandırma işlemleri 2017 yılında da devam etmektedir. Bu sayede kredi borçlarınızı hafifletebilir ve düşürebilirsiniz.

Deniz Bankası Kredileri 2017

Hem hızlı hem de güvenli bankacılık denilince akıllara gelen deniz bankası, 2017 yılına çok güzel kredi kampanyaları giriyor. İhtiyaç, taşıt ve ev kredilerinde faiz oranlarını, diğer banka faiz oranlarına göre oldukça aşağıya çektiğini söyleyebiliriz. Bunları incelemek istediğimizde ;

  • Yılbaşı deniz bank ihtiyaç kredisi faiz oranları şuanda %1.19
  • Kobiler için bir çok nakit ihtiyaçlarında faiz oranları dip seviyede !
  • Ev kredisi deniz bankası ile çok uygun fiyatlara alınabilir.

Bir çok birey bankalardan kredi çekerken bankanın tüm şartlarını kabul etmekle yükümlüdür. Hali ile imzalanan sözleşmeler sonrasında kredi masrafları da tahsil edilmektedir. Örnek vermek gerekiyorsa kredi yapılandırma işlemlerinde faiz oranları göründüğü gibi değildir.

Deniz Bankasında Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılıyor?

Bankalardan yapılandırma yapmak isteyenler konuyu şu şekilde netlik kazandırabiliriz. Kredi yapılandırma işlemlerinde Deniz bankasından ev kredisi almak için başvuruyorsunuz ve o günkü faiz oranımız %0.92 olsun. Ev kredisi başvurusu yapıyorsunuz ve taksit ödemelerine geçiyorsunuz. Aradan 5/6 ay geçtikten sonra reklamlarda veya TV’de banka faiz oranlarının yeniden düştüğünü görüyorsunuz. Hemen telefona sarılıp, deniz bankası müşteri hizmetlerini arayarak (0850 222 0 800) ev kredisi yeni faiz oranlarını öğrenmek istiyorsunuz ve bingo faiz oranımız %0.82 ye düşmüş. Hemen bankanın şubesine gidip, sizlere krediyi veren bayan veya bey ile konuşmaya başlıyorsunuz. Kredi faiz oranlarının düştüğünü ve yapılandırmak istediğinizi (güya kara geçeceksiniz !!!!) belirtiyorsunuz.

DİKKAT !!!! İşte asıl ve can alıcı nokta geliyor zira görevli personel kredinizi (ev kredisi) yapılandırmak istediğinizde faiz oranının %0,82 olarak kayda alınmayacağını ve üst seviyeden yani %1,15 den alınacağını belirtir. Halbuki, siz ev kredisini %0,92 den çekmiştiniz ve yapılandırmaya sokarsanız, üstüne cebinizden çok fazla para çıkacak ????

Evet bilinen gerçek şu ki bankalar yapılandırma işlemlerinde faiz oranlarını değiştirmektedir. Bu durum müşterileri oldukça kızdıracak ve bankaya lanet okuyacaksınız ancak birşey değişmeyecektir zira BBDK tarafından bunlar biliniyor. Yapılandırma demek, yeni müşterilerin banka faiz oranlarını görmesi için sunulan bir kredi başvuru hizmetidir.

denizbank kredi yapılandırma

Yapılandırma işlemlerinde kar elde etmek için sadece ihtiyaç kredisi çekeceksiniz. Bildiğiniz gibi ihtiyaç kredileri, ev kredilerine oranla faiz oranları daha yüksek olduğu için ihtiyaç kredilerinde bu kar politikası izlenebilir.