Denizbank Ev Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Ev almak aileler için son derece önemli bir yatırım aracıdır. Sadece yatırım değil, kirada kalanlar için ceplerinden fazladan para çıkmadan kendi evlerinde oturmalarını sağlayan bir etkendir. Bu etkeni gerçekleştirmek için ya elinizin altında nakit paranız olacak, ya da bankalardan ev kredisi (mortgage) çekeceksiniz. Bankaların hemen hepsi ev kredisi başvurularında evin değerinin %75 ine kadar ev kredisi veriyor.

Denizbank Ev Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Denizbank ile ev kredisi çekmesi de kolay başvurusu da kolay. Yapmanız gereken bir kaç adım ile hızlıca ev kredisine başvurabilirsiniz. Sadece 7 günde ev kredisi başvurunuz sonuçlanmakta olup, kredi tutarı hesabınıza yatmaktadır.

Ev kredilerinde alınan masrafların olduğunu biliyoruz. Bu konuda denizbank ev kredisi masraflarını en aza indirmekte olup, kredi tahsis ücreti aldığı halde dosya masrafsız olarak sizlere sunmaktadır.

Ev kredisi olarak bilinen diğer adı ile mortgage kredileri, ihtiyaç kredilerine oranla faiz oranları düşüktür. Bununla beraber uygun vade seçenekli 10 yıl olmak üzere, uygun faiz oranları ile sizlerin ev sahibi olmasında aracı konumda olan denizbank sayesinde ev kredisi kullanmak çok basit.

denizbank ev kredisi faiz oranları 2016

denizbank ev kredisi faiz oranları 2016

Denizbank Ev Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Denizbank ev kredisi faiz oranı %1.24 olarak bizlere sunulmuş.

Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının binde 5i kadardır.

Konut kredisi başvurusu için evraklar

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport, İkamet belgesi veya başvuran adına düzenlenmiş son 3 aya ait fatura, Satın alınacak konuta ait kat mülkiyet veya kat irtifakı tapusu