Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Aile veya bireyler arası ihtiyaçlar artıyorsa çözüm denizbank ihtiyaç kredileri ile mümkün. Uygun faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile 36 aya kadar vade seçenekli esnek krediler, sizleri bekliyor.

Her kredide olduğu gibi denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları için dilerseniz sms ile, dilerseniz şube aracılığı dilerseniz de internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak mümkün. Son yıllarda ise deniz bank sizlere alo denizbank üzerinden 444 0 800 numarasını arayarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurularınız için TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı yazarak, ihtiyaç kredisine başvurmak mümkün. İhtiyaç kredilerinde deniz bank, tahsis ücreti olarak binde 5 oranında komisyon alıyor. Yani 10.000 TL için net 50 TL kredi tahsisi ücreti alan deniz bank, 36 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Vade süreniz ne kadar çok olursa ödeyeceğiniz net kredi faizi de o oranda artacağını belirtelim.

denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2016

denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2016

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Denizbank faiz oranı haziran 2016 için 24/36 ay için %1.84

12 ay vade seçeneği için %1.74 oranındadır.

Kredi tahsis ücreti : Binde 5 oranındadır.

İhtiyaç kredisi başvurularınızı deniz bank ile yaptığınızda ön onayı geçme ihtimaliniz %90 civarıdır. Ön onayı aldığınızda şubeye gittiğinizde yanınızda TC kimlik kartı ibraz etmek zorundasınız.

Denizbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemekte olup, sizler de emekli iseniz kefilsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.