Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

Araba sahibi olmak isteyen kişiler, araçların sıfır veya 2.el olma durumuna bakarak bankalardan taşıt kredisini uygun faiz oranları ile çekebilirler. Uygun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sizlerden fazla para çıkmasını istemeyen denizbank, taşıt kredi faiz oranları ile 2016 yılına damga vurmak istemekte.

Taşıt kredilerinde bildiğiniz gibi araçların mevcut durumu göz önünde bulundurulur. Bu durum alacağınız araç 0 ise faiz oranı düşük, alacağınız araç 2.el ise faiz oranı yüksek olacaktır. Nedeni de bankanın 2.el araçlarda kolay kolay kredi vermemesidir. Hem aracın değeri düşmektedir, hem de kendilerini garanti altına almak istemeleridir.

Denizbank taşıt kredilerine başvurduğunuzda sonuçlar sadece 24 saatte tarafınıza yansımaktadır. Alacağınız araç 0 km ise araç değeri eğer 50.000 TL üstü ise %50 değerine kadar, araç değeri 50.000 TL altı ise %70 değerine kadar taşıt kredisi vermektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Evrakları Nelerdir ?

Kredi başvuru esnasında yanınızda TC kimlik kartınızı getiriyorsunuz, Gelir beyannamesi yani gelirinizi gösteren belge maaşlı iseniz maaş badrosu, kredi başvuru formu bunu denizbank şubelerinden dolduracaksınız.

Denizbank Taşıt Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır ?

İsterseniz denizbank şubelerinden , alo denizbank 444 0 800 numarasından da başvuru yapılabilir. İnternet bankacılığı kullananlar ise denizbank’ın resmi sitesine girerek başvuru da bulunabilir.

denizbank taşıt kredisi faiz oranları 2016

denizbank taşıt kredisi faiz oranları 2016

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları Haziran 2016

denizbank taşıt kredisi faiz oranı : 1.28

Kredi tahsis ücreti : ana kredi tutarının binde 5 i kadardır.