Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2017

Emekliye promosyon veren bankalar 2017 konumuzda bazı bankalar kesenin ağzını giderek açmaktadır. Kimi çeyrek altın verirken, kimileri de puan vermektedir. Bu bankaları sizler için derledik ve en fazla getiri anlamda kazanç sağlayacağınız bankaları sıraladık.

Bildiğiniz gibi emekliye promosyon imzalarının atılmasından sonra emekliler acaba maaşıma en fazla promosyonu hangi banka veriyor diye araştırma içine girmişlerdir. Ancak anlaşma şartlarına göre en fazla diye bir ibare yoktur. Yani alacağınız promosyon tutarı değişmez sadece bankalar eğer maaşınızı kendi bankalarına taşırsanız işte o zaman sizlere hediye niteliğinde ürünler veya ek miktarlar verecektir.

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2017

 

Bu bankaları araştırdığımızda bankaların emeklilerin maaşına karşılık aşağıdaki miktarları verdiklerini görüyoruz.

  • Türkiye Ekonomi Bankası maaşını TEB şubelerinden alan müşterilerine avantajlı kredi sunmaktadır.
  • Akbank yeni gelecek emeklilere özel haber vermektedir. Akbank, maaşını Akbank’a taşıyanlara 300 lira değerinde chip para veriyor. Bu chip paraları alışverişlerde kullanabilirsiniz.
  • Garanti bankası emeklilere 1 çeyrek altın vermektedir.
  • İş bankası emekli maaşını taşıyana 50 lira maxipuan veriyor. Bunu alışverişlerde kullanabilirsiniz.
  • Ziraat bankası emekli maaşını taşıyanlara özel bir faiz oranlı kredi sunuyor.
  • Denizbank emeklilere bonus kampanyası vermesine rağmen tek şartın 1 adet fatura ödeme talimatı vermesini talep etmekte.
  • Finansbank emekli maaşını taşıyana her yıl card finans ayrıcalıkları ile 360 liraya kadar ayrıcalık tanıyor.

Görüldüğü üzere emekliye +bir para verilmiyor. bunun bilincinde olmanız için bunları yazdık. Ayrıca şimdi ne kadar promosyon alacağınıza bakalım. Bu promosyon tutarları aldığınız maaş miktarına göre artmaktadır. Yani

– 1000 LİRADAN DAHA AZ MAAŞ ALANLARA 300 LİRA,
– 1000 LİRA İLE 2000 LİRA ARASI ALANLARA 375 TL.
– 2000 TL. DEN FAZLA MAAŞ ALANLARA 450 TL.

Bu promosyonlar 2016 yılının son ayından itibaren verilmesi yönünde idi. Ancak diğer bankaların imza atmalarının gecikmesinden dolayı mart 2017 promosyon tutarları ile başlayacak. Yani ilk kez promosyon alacaklar mart 2017 tarihinde alacaklar. Toplamda 3 yıllık olarak verilecektir.