Engelli Maaşına Kredi Veren Bankalar 2017

Engelli olan bireylere bankaların kredi türü olarak ihtiyaç kredilerinde kolaylık sağladığını ve 2017 maaşlarına göre engelli parasına kredi verdiklerini belirtelim. Özellikle devlet ve özel bankalar arasında artan rekabete bağlı olarak vade sürelerinin 48 aya kadar çıktığını ve faiz oranlarının da en dibe yaklaştığı 2017 yılında kredi başvuruları hızla artmaktadır.

Engelli maaşına kredi verenler

Bankaların büyük çoğunluğu, kredi verme aşamasında şahısların gelirine ve kredi notuna bakarak onayı verdiklerini biliyoruz. Hali ile bakım maaşı alanlar, bakıcı parası alanlar veya engelli maaşı alanlar da artık ihtiyaç kredisine başvurabilir.

48 ay vadeli olmakla beraber faiz oranlarının %1 ile %1,35 arasında olduğu 2017 yılında, 3 aylık maaşlarını alanlarda artık kredi başvurusu yapabilirler.

Engelli Maaşına Kredi Veren Bankalar 2017

  • Garanti bankası ihtiyaç kredisi 2017 : Bu yıl garanti bankası sadece 5 dk. içinde sizlere üst limiti 25.000 TL olacak şekilde kredi teklifleri sunuyor. Başvuruları alo garanti, banka şubeleri ve internet üzerinde.
  • Enuygun ihtiyaç kredisi 2017 : Enuygun’a özel olarak sunulan kredi tekliflerinde bankalar sıralanıyor ve sizlere en uygun vade seçeği ve faiz oranları ile kıyaslama şansı veriliyor. Buradan yapılan başvurularda faiz oranları oldukça ideal durumda.
  • Acil para için hangi kredi başvurusu 2017 : Acil paraya veya nakit avansa ihtiyacı olan bireylere 48 aya kadar vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi bulma aracıdır. Burada başvurular online ortamlarda yapılıyor ve faiz oranları yine oldukça ideal durmaktadır.
  • Belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu 2017 : Kredi almak hiç bu kadar kolay olmamıştır sanırım zira 2017 yılında bir çok bankanın, ihtiyaç kredisi ürünlerini kıyaslayarak aradan sizlere en uygun krediyi seçme şansı yine burada. Üstelik kredi başvurularında belgesiz olması da cabası.
  • Yapı kredi ihtiyaç kredisi 2017 : Kredi dosya masrafının olduğu bu krediyi veren bankalar arasında koç grubunun bankası yapıkredi bankası yer almakta. Evde bakım maaşı alanların hızlıca başvurup 24 saat içinde bilgi verildiğini belirtelim. Hem 48 aya kadar vade hem de kefilsiz ve hızlı olması da cabası.
  • Hesap kurduna özel en hesaplı kredi başvurusu 2017 : Hesap kurdu üzerinden yapılan başvurularda vade süresi 36 ay olmakla beraber faiz oranları oldukça ideal duruyor. Tc kimlik numaranız dahilinde cep telefonlarınızdan yapılan başvurular anında cevap veriliyor.