Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Veren Bankalar 2017

Evde bakım maaşı alanlar, bankalardan bir çok bankacılık ürünlerine başvurabilir. Bunlardan biri de banka kredileridir. 2017 yılında evde bakım maaşı alana, bir çok banka ihtiyaç kredisi vermektedir. Genelde tutarların çok yüksek olmadığını belirtelim. Ortalama bir tutarı baz aldığımızda 20 bin TL’ye kadar masrafsız kredi imkanı veriliyor.

Bakım maaşı alanlara kredi

Bakım aylığı bildiğiniz gibi her ay düzenli olarak verilmektedir. Genel tutar 2017 yılı için 952 TL civarıdır. Hali ile banka kredileri sizleri bekliyor.. Bankalar kredi verirken, ilk şartı şahsın gelire ve düzenli bir gelire sahip olmasını talep eder. Bu yüzden banka kredilerine (ihtiyaç kredisi) başvurduğunuzda ön başvurunuz kabul edildiğinde bankalar sizlerden maaş bilgisi talep edecektir. Aynı zamanda biz buna gelir beyannamesi yani geliriniz nereden geliyor, demekteyiz. Hali ile bu belgeyi ibraz ettiğinizde bankalardan kredi almak mümkün.

evde bakım maaşı alanlara kredi

İş Bankası evde bakım maaşı alanlara kredi : Türkiye iş bankası ile ihtiyaç kredisi çekmek mümkün. Bunun için gelirinizin olması şart. Dilerseniz hızlı kredi adı altında 15 bin TL’ye kadar başvurunuz onaylandığında bu para anında hesabınıza geçer. Masraf olarak kredi dosya masrafı alınmayabilir ancak sigorta ücreti alınıyor. Başvurularınızı internet ortamında veya şube içinde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi bankası evde bakım maaşı alanlara kredi : Bakım aylığına kredi imkanı, yapı kredi bankasında. İhtiyaçlarınızı anında gidermek için tam 15 bin TL kredi vermeye hazır. Engelli olan bireylerin ekonomik ihtiyaçlarını karşılaması adına sunulan bu hizmetlerden uygun faiz oranları ile yararlanabilirsiniz.

Deniz bankası bakım aylığına kredi : Deniz bankası, 2017 yılı dahilinde ihtiyaç kredilerinde çok uygun faiz oranları ile karşımıza çıkıyor. Dosya masrafız kredi altında 2017 yılına evde bakım maaşı alanlara da kredi sunacak. Başvurular şube içi ve internet ortamında.

Akbank direkt ile evde bakım maaşına kredi : Direkt uygulamasını indirmeniz ve ak bank müşterisi olmanız dahilinde banka ihtiyaç kredisi adı altında düşük miktarlarda kredileri onaylamaktadır. Evde bakım parası alanlar bu fırsatı değerlendirebilir ancak faiz oranlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Genel ortalama ihtiyaç kredisi faiz oranı bugünlerde %1.15 civarıdır.

Ceptetep ihtiyaç kredisi : Bakım aylığı alanlara ceptetep tarafından ayda 180 TL’ye tam 5 bin TL kredi imkanı. Evraksız ve dosya masrafsız olması da cabası. Üstelik faiz oranı %1.25 olarak karşımıza çıkıyor. Şubeye gitmeden bir kaç aşama ilerleyerek, kredinizi hızlıca kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ceptetep uygulamasını indirmek ve başvurmak!

Garanti bankası evde bakım maaşına kredi : 2017 uygun faizli krediler kapsamında 48 ay vade seçeneği ile garanti bankası, evde bakım maaşı alanlara ayda 309 TL taksit ile tam 10 bin TL kredi veriyor. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra şubeden onayınızı teyit etmeniz gerekiyor.

Enpara.com Engelliye ihtiyaç kredisi : Qnb Finansbank kuruluşu olarak yüz binlerce müşterisi olan enpara.com ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 24 ay vade seçenekli olarak sizlere sunulan, 10 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faiz oranı ise %1.32 olarak karşımıza çıkıyor.