Findeks Kredi Notu Düşük Olanlara Hızlı Kredi

KKB yani findeks kredi notu düşük olanların sıklıkla kredi onayı almadıkları bilinir. Bu yüzden bir çok banka hızlı kredi sayesinde findeks kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir. Bu yazımızda sizlere çok hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz yöntemleri sunacağız.

Bankalar müşterilerine kredi kullandırırken baktıkları ilk kriter kredi ödeme performansıdır yani, kredi notu bir diğer adı findeks olan kredi skorumuza ödeme performansımıza bakarlar.

Findeks kredi notu öğrenme sorgulama

Kredi notunun yeşil olması büyük avantajdır, gelirinize göre kredi olmanız hatta herhangi bir bankadan kredi kullanmak hiçte zor değildir. Ancak, kredi notunuz sarı da ise yani 1300 civarında ise tamamen bankanın inisiyatifine kalmıştır, yeterli gelir beyanında banka size kredi kullandırabilir.

Kredi Notu düşüklerin kredi kullanması için öncelikle takipte bulunan kredi veya kredi kartı borcunun olmaması,

Yine yasal takibe düşen borçların kapatılmış olması,

En az son üç yıl içinde yasal veya icra takibine uğramış borcunun olmaması.

Maaşında icra haciz vb kesintilerinin olmaması gerekmektedir.

Son üç yıldır kredi veya kredi kartından dolayı herhangi bir takibe düşmediniz, geçmişe takibe veya icraya düşen borçlarınızı kapattınız, maaşınızda kesinti yok yeterli geliriniz var ancak findeks renginiz sarı, buna rağmen kredi alabileceğiniz bankalar bulunmaktadır, Ancak; takipte olan kredi borcunuz, maaşınızdan icra kesintisi, kapanmamış ve Helen takipte olan kredi borcunuz, iki dönem aksamış kredi kartı veya kredi taksitiniz var ise kredi almanız pekte mümkün görünmemektedir.

Maaş aldığınız banka veya bankaya verebileceğiniz bir menkul veya gayrimenkul ipoteği ile kredi kullanmanız mümkündür bunun içinde Bankanızı veya herhangi bir bankayı ziyaret etmeniz gerekecektir.