Findeks Risk Raporu Nedir, Ücreti Ne Kadar

Findeks demek kredi notu anlamına geldiğini unutmadan hemen yazalım. Findeks risk raporu ve ücretinin ne kadar olduğu hakkında önemli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Kredi notu, günümüz şartlarında en önem verilen bankacılık terimlerin başında gelmektedir. Bu notun az veya fazla olması demek, bankaların kapılarının sizlere karşı durumunu belirtmektedir. Yani şöyle düşünebilirsiniz ; kredi notunuz az ise bankacılık ürün veya hizmetlerinden yararlanamazsınız ! Ancak kredi notunuz yeterli ise banka kredileri veya kredi kartlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Findeks Risk Raporu Nedir?

Kredi notu öğrenmek için bir çok yöntemler ile sorgulama yapmak mümkün. En kolayı ve doğru bir kredi notunu görmek için kesinlikle findeks.com.tr ile yapılmalıdır. Findeks risk raporu dediğimiz olayda budur aslında. Zira findeks sitesine TC kimlik numarası ile kayıt yapıldıktan sonra karşınıza çıkan not ortalaması, sizlerin findeks risk puanını vermektedir. Bir başka deyiş ile findeks risk raporunuz karşınızdaki ekrandaki değerdir. Bu raporu almak ücretli olup, findeks sitesi sizlerden tahsil etmeden bu raporu vermemektedir.

Findeks Risk Raporu Ücreti 2017

Risk Raporu. Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilere ilişkin ödeme geçmişini gösteren rapordur. Risk Raporu, konut, taşıt, tüketici kredileri ile kredi kartı ve kredili mevduat hesabı bilgilerinden oluşur.

findeks kredi notu öğrenme

Bu raporun ücreti 4,72 TL dir KDV dahil. Ancak 2017 yılında bu ücretin artırılabileceği gündemde. Ortalama bir fiyat verildiğinde her 5 TL ile risk raporunuzu alabilirsiniz.

Findeks Risk Raporu Garanti

Ülkemizdeki köklü bankalardan bir tanesi olan Garanti bankası ile findeks alt yapısı sayesinde tek tık ile hem kredi notuna hem de kredi risk raporuna ulaşabilirsiniz. Garanti web adresinden, android uygulamasından veya şube içinden 5/10 TL arasındaki tutar karşılığında bu rapora ulaşabilirsiniz.

Findeks Risk Raporu Akbank

Akbank direkt uygulamasını indirerek, kredi notuna ulaşmak mümkün ! Ancak burada da kredi notu öğrenme ücretinin alındığını belirtelim. Yapılan değerlendirmelere göre akbank direkt en hızlı kredi risk raporunu sizlere veren bir kurumdur.

Bedava ücretsiz kredi notu öğrenmek için TIKLA…