Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası Bayram Kredisi veriyor. Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla bankalar bayram kredilerini duyurmaya başladılar. Garanti Bankası Bayram Kredisi hakkında bilgi yazımızda.

Garanti Bankası Bayram Kredisi ihtiyacı olan müşterilere avantajlı faiz oranlarıyla sunulan kredidir. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız özel günlerde ve bayramlarda bankaların yaptığı ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanarak nakit ihtiyacınızı gidermeniz mümkündür. Garanti Bankası Bayram Kredisi 48 aya varan vadelerle ve 75 bin TL en yüksek tutar olacak şekilde verilmektedir.

Yüzde 1,29’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Bayram Kredisi

Garanti Bankası Bayram Kredisi yüzde 1,29 faiz oranı ve 48 ay vade ile müşterilere sunulmakta. En az 3 ay ve en çok 48 ay vadeyle ve 75 bin TL’ye kadar bu krediyi almanız mümkündür. Bankalar yeni yıldan önce, öğretmenler gününde, anneler gününde ve bayramlarda ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyerek nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin gereksinimlerini düşük faizli kredilerle karşılamalarını sağlamaktadırlar.

Bayram Kredisi Kredi Tutarı Örnekleri

Kredi Tutarı: 25 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,44

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 770,60 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 125 TL

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 381,25 TL

 

Kredi Tutarı: 50 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,34

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 1.502,83 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 250 TL

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 762,50 TL

 

Kredi Tutarı: 75 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,29

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 2.225,76 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 375 TL

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 1.143,75

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayram Kredisi başvurusu yapmak ve ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız Garanti İnternet şubesi üzerinden, Garanti Cep üzerinden ya da Garanti Bankası internet sitesinde bulunan kampanya sayfasındaki başvuru formunu kullanarak kredi başvurunuzu iletmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus Garanti İnternet ve Garanti Cep’ten en fazla 25 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilmeniz ve kredi kullanabilmenizdir.

Garanti Bankası başvurularda risk raporunuzu da istemektedir. Bu nedenle Garanti İnternet üzerinden kredi risk raporunuzu almalısınız.