Halkbank’tan 79.Yıla Özel İhtiyaç Kredisi

Halkbank 79. yılı şerefine müşterilerine avantajlı Halk Günü İhtiyaç Kredisi veriyor. Halk Günü İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Halkbank müşterilerine 79. yıla özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi veriyor. Halk Günü İhtiyaç Kredisini Halkbank’tan yüzde 1,13’ten başlayan faiz oranlarıyla ve 79 bin TL’ye kadar almanız mümkün. Geleneksel Halk Günü kampanyasından yararlanmak ve ihtiyaç kredisi almak için neler yapmanız gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz.

Halkbank 79. Yılını Müşterileri ile Kutluyor

Halkbank 2017 yılı itibariyle bankacılıkta 79. yılını kutluyor. Bu kutlamaları müşterilerine 79 bin TL’ye varan avantajlı kredi vererek yapıyor. Müşterilerin yüzde 1,13’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almaları mümkün. Halk Günü İhtiyaç kredisi başvurusunun nasıl yapıldığını ve istenen başvuru belgelerini yazımızda bulabilirsiniz.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Dosya Masraflı Örnek Kredi Tutarları

Kredi tutarı: 15 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,13

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 78,75 TL

Kredi Taksit Tutarı: 427 TL

 

Kredi tutarı: 79 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,13

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 414,75 TL

Kredi Taksit Tutarı: 2250 TL

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafsız Örnek Kredi Tutarları

Kredi tutarı: 15 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,18

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 0 TL

Kredi Taksit Tutarı: 433 TL

 

Kredi tutarı: 79 TL

Kredi vadesi: 48 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,18

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 0 TL

Kredi Taksit Tutarı: 2279 TL

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’tan Halk Günü İhtiyaç Kredisi almak için başvurunuzu kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Halkbank müşterisi iseniz başvurunuzu hemen cep telefonunuzdan yazıp göndereceğiniz bir SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için HALK T.C. kimlik numarası Aylık Gelir Talep Edilen Kredi Tutarı şeklinde bir SMS yazarak SMS’ 3452’ye göndermeniz yeterlidir.

Halkbank müşterisi iseniz başvurunuzu Halkbank internet sitesinden, Halkbank internet şubesinden ya da Halkbank Dialog telefon bankacılığından yapabilirsiniz.