ING Teknokredi Nedir?

ING Teknokredi Teknosa’da beğendiğini ve almak istediğiniz bir ürünü Teknosa mağazasından çıkmadan almanızı sağlayan kredidir. Bu kredi masrafsız ve komisyonsuz bir kredidir. 

ING Teknokredi almak istediğini teknolojik ürünleri kolayca almanızı sağlayan kredidir. Bu krediyi 500 TL’den 15 bin TL’ye kadar masrafsız ve komisyonsuz şekilde almanız mümkündür. Elektronik ürünlerin özellikle de akıllı telefonların kredi kartına taksitle alınmasının mümkün olmaması müşterileri kredi kullanmaya ve bankaları da müşterilere avantajlı krediler vermeye itmiştir.

Teknosa Mağazalarında Masrafsız ING Teknokredi

Teknosa mağazalarından birini ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan bir ürünü beğenmenize rağmen ve kredi kartınızın limiti yeterli olmasına rağmen taksitlendirme olmaması nedeniyle ürünü alamayabilirsiniz. Ancak bu durumda mağazadan ayrılmanıza lüzum yoktur. ING Bank müşterisi iseniz hemen SMS ile Teknokredi başvurusu yapabilir, kredinizin onaylanmasının ardından istediğiniz ürünü kolayca alabilirsiniz.

ING Teknokredi başvurusu yapmak için T.C.kimlik numaranız Nakit Kart başvuru kodu şeklinde yazacağınız bir SMS’i 2229’a göndermeniz gerekmektedir. Nakit Kartlar Teknosa mağazalarında mevcuttur. Eğer ING Bank müşterisi iseniz, ING Bank vadesiz hesabınız varsa ve kredi notunuz yeterliyse gönderdiğiniz SMS’e cevap olarak bankadan kredi başvuru onayınız gelecektir.

ING Teknokredi başvurunuz onaylandıktan sonra Teknosa mağazasında satış personeline kimliğinizi doğrulatmanız ve sözleşmeyi imzalamanız gerekecektir. Bu aşamadan sonra krediniz hesabınıza aktarılacaktır. Siz de kredinizi kullanarak istediğiniz ürünü alabileceksiniz.

ING Teknokredi Kullanım Koşulları

ING Bank Teknokredi en az 9 ay ve en çok 36 aya varan vadelerle alınmaktadır. Alacağınız kedi tutarı kadar Teknosa mağazasından alışveriş yapmanız şarttır. Kampanyaya uygun olmayan başvurular banka tarafından onaylanmamaktadır. Kredinin tahsis ücreti yani dosya masrafı, komisyon ve sigorta bedeli yoktur.

Örnek ING Teknokredi Tutarları

Kredi tutarı: 500 TL

Kredi vadesi: 9 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,39

Aylık Taksit Tutarı: 60,29 TL

 

Kredi tutarı: 750 TL

Kredi vadesi: 10 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,39

Aylık Taksit Tutarı: 82,05 TL

 

Kredi tutarı: 750 TL

Kredi vadesi: 11 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,39

Aylık Taksit Tutarı: 75,19 TL

 

Kredi tutarı: 1000 TL

Kredi vadesi: 12 ay

Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,39

Aylık Taksit Tutarı: 92,64 TL