İngbank 3 ay ertelemeli 48 vadeli kredi

Yeni yıl kredi kampanyalarından bir tanesini de ingbank yaparak, 48 ay vade seçenekli ve 3 ay ertelemeli kredi başvurularını kabul edecek. 2017 yılına sayılı günler kala bankalar rekabet içinde oldukları için müşteri kapma derdine düştüklerinden dolayı, faiz oranlarını mümkün olduğu kadar aşağıya çekmektedirler. Kimi faiz oranlarını düşürürken, kimileri de vade seçeneklerini daha üst limite götürdü. Bazı bankalarda ertelemeli kredi adı altında hizmet vermeye başladı.

Ertelemeli kredi nedir ?

Farz edelim ki bu ay Ocak olsun ve bu ayda kredi çektiğinizi farz edelim. Normal şartlarda çektiğiniz kredi tutarının o gün + 30 gün sonra ödemek yani ilk taksitini vermek zorundasınız. Ancak bankalar, ertelemeli krediyi devreye sokarak, sizlerin Şubat ayında ödemesi gereken taksiti +3 ay sonra ödemenizi sağladı. Yani Nisan ayında ödemeye başlıyorsunuz.

ingbank kredi

İngbank ihtiyaç kredilerinde tahsis ücreti olarak %0.5 alındığının altını çizelim. Zaten her ihtiyaç kredisinde ya sigorta ücreti ya da tahsis ücreti talep edilir. Kredi de bilmeniz gerekenlere bakmak istediğimizde

  • 50.000 TL ye kadar geçerlidir bu ertelemeli kredi.
  • Faiz oranları sizlerin kredi notuna bağlı olarak değişecektir.
  • Bu kredi kampanyası 3/36 veya 3/48 ay ile sınırlıdır.
  • Faiz oranlarının en düşük olduğu oran %0,99 olarak belirlenmiştir. Ancak burada bilmeniz gereken en önemli nokta bunu asıl belirleyenin sizlerin kredi notu puanının yüksek olmasına bağlıdır.

İngbank kredi başvurularında istenen evraklar arasında en önemlisi gelir belgesidir. Banka hesabınızı ingbanktan açmış iseniz bu belgeye ihtiyacınız kalmayacaktır. Kredi başvurularınızı ingbank şubelerinden, atmlerinden, web adresinden ve telefon bankacılığından yapabilirsiniz.