Kuveyt Türk Kredi Karti Başvurusu 2017

Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren bankalardan biri olan kuveyttürk kredi kartı ile oldukça fazla tutulmaya başlamıştır. 2017 kuveyttürk kredi kartı başvurularını yapan bir birey, kartın gelme süresi baz alındığında ortalama 1 hafta için kredi kartına sahip olabilir.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu

Kredi kartları bildiğiniz gibi hayatın bir parçası ve vazgeçilmezi olarak görülebilir. Bugünlerde ise özel günlerin gelmesine sayılı günler kala, hemen herkes kredi kartlarına yüklenmektedir. Zira cebimizde para dahi olsa ilk işimiz tüm alışverişi kredi kartı ile yapmadan yanayız. Hem avantajlıdır hem de nakit paramız cebimizde kalıyor. Bu nedenle bir çok kişi, bir kredi kartına sahip olmadan önce o kartın onun için avantajlı bir kredi kartı olmasına bakmalıdır.

  • Kredi kartı limitinin yüksek olması
  • Yapılan harcamalara göre puan vermesi
  • Nakit avans çekim miktarının fazla olması
  • Ve tabi ki de, faiz oranlarının en az olması

Yukarıdaki özellikleri bulunduran bir kredi kartına sahip olmayı düşünenler, kuveytturk kredi karti basvurusu yaparak anında kart sahibi olabilirler.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her kredi karta başvuru şekli farklı olsa da, bankalar müşterileri için bir çok yol sunmaktadır. Sizlerde banka ile çalışmak istiyorsanız, Kuveytturk sağlam kart, platinium kredi kartı ve Altın kart türlerinden birini seçerek başlayabilirsiniz.

Kredi kartların ortak özelliklerine bakıldığında bu kartınız sayesinde faturalarınızı ödeyebilir, nakit avans çekebilir, borçlarınızı öğrenip yatırabilir, kontör bakiye yükleme yapabilir ve havale ve de eft gibi bir çok avantajlı işlemleri bunlar ile yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurularını internet üzerinden, 0850 251 0 123 veya 444 0 123 numaralarından, kuveyt türk atm ve banka şubelerinden de yapabilirsiniz. Kuveyt türk kredi kartı başvurularında sizlerin adresine gelen kurye aracılığı ile de kredi kartına sahip olabilirsiniz. Kurye sizlere kredi kartınızı teslim eder ve imza atmanızı talep eder. Sonrada sizler, yukarıda ki iletişim kanallarını arayarak, kredi kartı şifrenizi oluşturmanız gerekiyor. Kredi kartın ilk kullanım limitleri genelde gelir bilgisine oranla değişiyor. En az 1500 liralık bir limit belirlenir ilk etapta, sonraları bunu artırabilirsiniz. Tavsiye niteliğinde kredi kartı almak istiyorsanız, kuveyt türk altın kredi kartını seçebilirsiniz.