QNB Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu için artık şubeye gitmeden telefondan kredi başvurusu yapabildiğinizi belirtelim. Sms ile kredi başvurusu 2017 dahilinde en fazla tercih edilen yöntemler arasındadır. Artık sizlerden başvurularınızı, sms ile yani telefondan yapabilir ve uygun vade seçenekli bir kredi çekebileceksiniz.

Finans bankası bildiğiniz gibi 2016 sonlarına doğru adını değiştirdi ve artık QNB Finansbank olarak adlandırıldı. Banka mevcut politikalarında ekstra kampanyalar düzenlediğini görüyoruz. Hızlı kredi başvuruları, uygun vade seçenekleri dahilinde faiz oranlarının düşük olması gibi. Daha bir çok kampanyaları da arka arkaya vererek bir çok müşteriye hizmet vermeye devam ediyor.

Finansbank Telefon İle Kredi Başvurusu

Başvurular mobil hat üzerinden veya sabit hatlardan aranarak yapılabiliyor.  Finansbank telefon ile kredi başvurusu için yapmanız gerekenlerin başında ; Finansbank çağrı merkezi’ni aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi telefonları genelde 7/24 iletişim kurabilmeniz mümkündür. Krediler arasında ihtiyaç kredileri hakkında bilgi almanız, faiz oranlarını sormanız veya hızlı kredi başvuru yapma şansınız var. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra, başvuru sonucunuzu yine buradan öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde yapılacak bir kaç işlemin olduğunu belirtelim. Yani bu durumda kredi tutarı, anında hesabınıza yatırıldığı gibi dilerseniz şubeye uğrayarak da ödemenizi alabilirsiniz. Bunun sayesinde alınan krediyi yani ihtiyaç kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Qnb finansbank ile telefondan kredi başvurusu, 1.000 TL ile 15.000 TL arasında kullanılacak krediler için geçerlidir. Daha yüksek tutarlarda kredi kullanmak için yapmanız gereken ise, ihtiyaç kredileri için finansbank şubelerinden birine giderek kredi başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Şubeye gitmeniz halinde ise yapmanız gerekenler arasında yanınızda TC kimlik kartınızı bulundurun. Çekmek istediğiniz tutar eğer ki 15 bin TL ise kesinlikle telefondan başvurmanız önerilir. Qnb finan bankası iletişim numarasının 0850 222 0 900 olduğunu belirtelim. Burada bilmeniz gerekenler arasında hızlıca başvurmak yerine faizi en düşük kredi kampanyalarını incelemenizi öneriyoruz.