Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Veren Bankalar 2017

Bir çok birey şubeye gitmeden kredi başvuru yaparak ön onayı geçmenin yollarını aramakta. 2017 yılında şubeye gitmeden hızlı kredi veren bankalar konusunda birçok banka olduğunu söyleyebiliriz.

Bankalar sundukları hizmetleri her geçen gün teknolojinin getirdiği yeniliklerle çeşitlendirmeye ve işlemleri hızlandırmaya devam ediyorlar. 2016 yılı itibariyle giderek yayılan anında kredi, hızlı kredi gibi isimlerle anılan kredilere şubeye gitmeden başvuruda bulunabilmekte müşterilerin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş önemli hizmetlerden biri.

Online Kredi Başvurusu

Çok sayıda bankada bulunan bu hizmetten faydalanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Neredeyse kredi kartı ya da banka kartı kullanmayan kimsenin kalmadığı göz önünde bulundurulduğunda bu şartın insanları çok da zahmete sokmayacaktır. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarında bir kaç dakikada gerçekleştirdiğiniz başvuru işleminiz anında onaylanarak kredi tutarı hesabınıza hemen yatırılıyor. 15.000 TL ile 30.000 TL arasında limitlerle bankalar tarafından müşterilerine sunulan bu hizmete başvuruda bulunmak için internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Bankaların internet sitelerinden müşteri numarası ya da TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ilgili bölümü tıklayarak, bankanızın belirlediği limitler içerisinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar anında krediler için de hayat sigortası isteyebilmekteler. Ayrıca masraflar adı altında belli oranlarda kesintinin yapıldığını da unutmamak gerek.

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi uygulamasını ilk kez uygulamaya koyan bankalardan biri enpara.com sitesi ile Finansbank’tır. Akbank ise aynı hizmeti Direkt Kredi adı altında vermektedir. Bu hizmetin bulunduğu bir diğer banka ise Türkiye İş Bankası’dır. Bankanın internet sitesinden Hızlı Kredi menüsünden 25.000 TL’ye kadar ve 48 ay vade ile başvuruda bulunabiliyorsunuz. DenizBank, ING Bank, Yapıkredi, Odeabank, TEB gibi birçok banka anında kredi hizmeti sunmaktadır.

Anında kredi, nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde çözmenizi sağladığı gibi sizi şubeye gitme ve sayfalarca imza atma derdinden de kurtarmaktadır. Kredinizin onaylanması kredi notuna bağlıdır. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmış olmak kredi notu uzun yükselmesini sağlayan önemli etkenlerdir.