Vakıfbank Bahara Özel Taşıt Kredisi

Vakıfbank ihtiyacı olan müşterilerine bahara özel sıfır kilometre taşıt kredisi veriyor. Vakıfbank’tan bahara özel taşıt kredisini nasıl alacağınızı yazımızda bulabilirsiniz. 

Vakıfbank taşıt sahibi olmak isteyen müşterilerine bahara özel taşıt kredisi veriyor. Bu taşıt kredisini  üç ay ödemesiz dönemle ya da değişken ödeme planıyla almanız mümkündür. Taşıt kredinizi 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarıyla alabilirsiniz. Örnek kredi tutarlarını ve başvuru yöntemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Bahara Özel Taşıt Kredisi Avantajları

Taşıt kredisi almak için fırsat kolluyorsanız Vakıfbank’ın bahara özel taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu krediyi alan müşterilerine Vakıfbank çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bu ödeme seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Aylık eşit taksitli ödemeler
  • Üç ay ödemesiz dönemli (üç ay ertelemeli) aylık eşit taksitli ödemeler
  • Üç ayda bir taksitli ödemeler
  • Son taksit balon ödemeli ödemeler
  • Değişken taksitli ödemeler

Vakıfbank Bahara Özel Taşıt Kredisi Kampanya Koşulları

Vakıfbank bahara özel taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz öncelikle kampanya koşulları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Vakıfbank size nihai fatura değeri 50 bin TL’yi aşan taşıtlar için 50 bin TL’nin yüzde 70’i kadar ve 50 bin TL’nin üstünde olan tutarın yüzde 50’si kadar kredi çıkaracaktır. Yani elinizde taşıt kredisi ile taşıt alabilmek için bir peşinat olması gerekecektir.

Vakıfbank’tan aldığınız taşıt kredisine aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranları yansıtılacaktır. Bu krediyi 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanmanız mümkündür. Vakıfbank, riskli görünmemeniz durumunda kefil göstermenizi istemeyecektir. Bu kredi masraflı bir kredidir ve bu kredi için hayat sigortası yaptırmanız şart değildir. Çünkü banka zaten taşıtınıza ipotek koymaktadır.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Örnek Masraflı Kredi Tutarı

Kredi tutarı: 20 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,11

Kredi tahsis ücreti (Dosya masrafı): 100 TL

Aylık taksit tutarı: 566,65

Vakıfbank Taşıt Kredisi Örnek Masrafsız Kredi Tutarı

Kredi tutarı: 20 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,13

Kredi tahsis ücreti (Dosya masrafı): 0 TL

Aylık taksit tutarı: 569,60