Vakıfbank World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıfbank world kredi kartına ilk kez başvuranlar genelde başvuru durumunun ne olduğunu ve onay alıp almadığı sonucu öğrenme şeklinde merak edebilirler. Ülkemizin köklü bankalarından biri olan vakıfbank, gerek bankacılık gerekse de müşteri potansiyeli bakımından öncü bankalardan bir tanesidir.

Kredi kartına sahip olmak isteyen bireyler veya şirketler, vakıfbank kredi kartına başvuru yaptıktan sonra kartın ne zaman kendilerine geleceğini de merak ettikleri için bu konu onlar adına ışık olacak nitelikte.

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

En çok tercih edilen bankalar arasında olan Vakıfbank müşterisi olmak için şubeye gitmeden masrafsız bankacılık hizmetlerinden yararlanmak bir kaç dakikanızı alacaktır. Vakıfbank kredi kartı konusunda world adı altında bonus hizmeti de vermektedir. Bildiğiniz gibi bonus kart, sadece garanti veya tep bankalarında bulunmuyor. Bu yüzden vakıfbank bonus world kredi kartı ile hızlı bir karta sahip olabilir ve birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Harcarken kazandıran bir kredi kartına sahip olmak oldukça basit. Sizlere en yakın vakıfbank şubesine giderek kredi kartı formunu doldurmanız kafidir. İsterseniz şubeye gitmeden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. bunun için vakifbank.com.tr adresine girerek, https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca alo vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak yani 0850 222 0 724 aramak kafi. Kredi kartına başvurmadan önce kartın hangisi olduğuna karar vermenizde fayda var.

Vakıfbank Kredi Kartları

Her bankada olduğu gibi vakıfbank’da da birçok kart türü bulunur. Bunlar genelde müşteri türüne göre değişiyor. Yani vakıfbank

VakıfBank Worldcard
Taraftar Kartlar
MilPlus
Platinum
Rail&Miles
Like Card
Ortak Markalı Kartlar
TercihKart
BusinessCard
TarımKart
şeklinde sıralayabilir. Bunları incelemek için bilmeniz gereken en önemli nokta kart bazında alınan ücret ve komisyonların ne kadar olduğudur!

vakıfbank kredi kartları

World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kart başvuru sonucunuzu öğrenmek için bankanın şubesine gidip danışabilirsiniz. Ancak zaman kaybı olmaması adına vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 724 ü arayarak kartınızın durumu hakkında bilgi almak istediğinizi demeniz kafidir. Genelde sizlerden güvenlik adına birkaç bilgi talep edecekler. Sizlerde bu bilgiyi verdikten sonra hızlıca kartınızın onaylanıp onaylanmadığını görmüş olacaksınız.

Sizlere bonus niteliğinde bilgi vermek istediğimizde ise kartınızın başvurusunu öğrenmek için aşağıdaki url adresinden öğrenebilirsiniz. Sadece Tc numaranızı ve cep numaranı girip sorgulama yapman kafidir.

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/appStatus.aspx