Vakıfbank – World Para Puanları Nerelerde Kullanılır

Vakıfbank müşterisi iseniz bankanın vermiş olduğu kredi kartları ile harcama yaptığınızda sizlere world para puan kazandıracaktır. Bu puanları harcamak ise sanıldığı kadar kolay değildir. Çoğu iş yeri para puansız işlem yaptığı için sadece üye iş yerlerinden bu puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Vakıf Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Ülkemizde hemen her il ve ilçelerde şubeleri bulunan vakıf bankası, 2017 yılına yeni kampanyalar ile girmekte. Söz konusu bankacılık ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında kredi kartı gelmektedir. World kredi kartına sahip iseniz, kampanyaları takip etmenizde fayda olacaktır.

Vakıfbank kredi kartları sayesinde hayatınızı kolaylaştırmak mümkün. Zira her hangi bir yerde alışveriş yapmak istediğinizde yanınızda nakidiniz olmasa dahi, söz konusu yapı kredi world kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz nakit avans çekebilir ve bunu taksitlendirebilir, kredi başvurusu yapıp, bu başvuru sonucuna göre kredinizi de çekebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için bankanın resmi internet adresi olan vakifbank.com.tr’den, 0850 222 0 724 den veya şubelerden yapabilirsiniz.

World Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

• A101 MAĞAZALAR ZİNCİRİ
• MİGROS MAĞAZALAR ZİNCİRİ
• CARREFOUR MAĞAZALAR ZİNCİRİ
• REAL MAĞAZALAR ZİNCİRİ
• KİPA MAĞAZALAR ZİNCİRİ
• ŞOK MAĞAZALAR ZİNCİRİ

Yukarıdaki marketlerde rahatlıkla kart puanlarınızı harcayabilir ve kullanabilirsiniz. Ödeme esnasında görevliye, ödemenin kredi kartı puanlarından çekilmesini belirtmeniz gerekiyor. World kredi kartları, normal diğer bankaların kredi kartlarına oranla daha fazla para puan vermekte olup, ödemelerinizi zamanında yapmanız sizlerin karına olacaktır.

Vakıfbank Para puanları nerelerde kullanılır ?

Yukarıdakilere ek olarak hizlial.com, akaryakıt şirketinde de kullanabilirsiniz.