Findeks’in KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.’ne ait kredi notu dahil finansal raporlar üreten bir platform olduğu ve http://www.kkb.com.tr adresinden ulaşılabileceği ve üyelik sistemiyle çalıştığı, kredi notunu ise Bankalardaki risk kayıtları üzerinden ürettiği; Bize ait http://www.Kredifaiz.org sitesinin ise FİNDEKS veya KKB KREDİ KAYIT BÜROSU A.Ş. ile hiçbir ilgisi olmayan ve doğrudan siteye giriş yapanın vereceği risk bilgilerini kullanarak hesaplama yapmaktadır. Tamamı ile yapılan kredi notu hesaplamalardan ortaya çıkan not değerinin findeks.com ile uzaktan veya yakından alakası yoktur. Önemle duyurulur…

Bu internet sitesinin içeriği herhangi bir hisse senedi veya sermaye piyasası aracının satın alınması için tavsiye, teklif veya davetiye teşkil etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan açıklamalar adı geçen kişi ve kurumların mevcut görüş ve beklentilerine dayalıdır. Geleceğe yönelik beklentiler ve ileriye dönük açıklamalar bilinen ve bilinmeyen riskler ve belirsizlikler içerebilirler.

Kredifaiz.org bu sitede yer alan bilgilerin kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kullanım Şartları

Kredifaiz.org site içindeki tüm bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, şekil, şema, tahmin ve tavsiyeler ile görüşler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Borsa Kahini internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Kredifaiz.org sorumlu tutulamaz.

Kredifaiz.org internet sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler, yatırımcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir.

Burada yer alan içerik, bilgi, yazı ve görseller geri bağlantı (link) koyma şartıyla, kişisel ve ticari olmayan amaçlar için başka yerde yayınlanabilirler. Ancak tüm içerik birebir kopyalanamaz!

Bu siteyi ziyaret eden herkes üstteki uyarıları, kuralları ve şartları tamamen ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.